PA2512FKF7W0R01E
DigiKeys varenummer
YAG6099TR-ND - Tape & Reel (TR)
YAG6099CT-ND - Afskåret tape (CT)
YAG6099DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PA2512FKF7W0R01E
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
10 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PA2512FKF7W0R01E Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,125" B (6,35mm x 3,18mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,88mm)