MSMA2512R0100FEN
DigiKeys varenummer
283-MSMA2512R0100FENTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-MSMA2512R0100FENCT-ND - Afskåret tape (CT)
283-MSMA2512R0100FENDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MSMA2512R0100FEN
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Metalelement
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)