NKN500JT-91-2R7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
2.7 Ohms ±5% 5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Induktionsfri, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
NKN500JT-91-2R7
DigiKeys varenummer
13-NKN500JT-91-2R7TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
NKN500JT-91-2R7
Beskrivelse
RES 2.7 OHM 5% 5W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
NKN500JT-91-2R7 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Induktionsfri, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,335" diam. x 0,965" L (8,50mm x 24,50mm)