NKN7WSJR-91-2R7
DigiKeys varenummer
NKN7WSJR-73-2R7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
NKN7WSJR-91-2R7
Beskrivelse
RES 2.7 OHM 5% 7W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.7 Ohms ±5% 7W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Induktionsfri, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
NKN7WSJR-91-2R7 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Induktionsfri, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 200°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,335" diam. x 0,965" L (8,50mm x 24,50mm)