CFR-25JT-52-2K
DigiKeys varenummer
13-CFR-25JT-52-2KCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CFR-25JT-52-2KTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-25JT-52-2K
Beskrivelse
RES 2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)