CFR-25JB-52-2K
DigiKeys varenummer
2.0KQBK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CFR-25JB-52-2K
Beskrivelse
RES 2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR-25JB-52-2K Modeller
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)