CC1812KKX7RYBB104 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CC1812KKX7RYBB104 |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 250V X7R 1812 |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.1 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CC1812KKX7RYBB104 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 1812 (4532 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,057" (1,45mm) |