CC1812KKX7RYBB104
DigiKeys varenummer
311-4569-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4569-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4569-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1812KKX7RYBB104
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1812KKX7RYBB104 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)