CC1206ZPY5V9BB104 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 763
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
0.1 µF -20%, +80% 50V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1206ZPY5V9BB104
DigiKeys varenummer
13-CC1206ZPY5V9BB104TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206ZPY5V9BB104
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1206ZPY5V9BB104 Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)