CC1206ZRY5V9BB104
DigiKeys varenummer
311-4505-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4505-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4505-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206ZRY5V9BB104
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF -20%, +80% 50V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206ZRY5V9BB104 Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)