CC1206JRX7R7BB334 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 9.990
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 22.106
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
KEMET
0.33 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206JRX7R7BB334
DigiKeys varenummer
CC1206JRX7R7BB334-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206JRX7R7BB334
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1206JRX7R7BB334 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)