KGM31VR71C334JL
DigiKeys varenummer
478-KGM31VR71C334JLTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM31VR71C334JLCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM31VR71C334JLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KGM31VR71C334JL
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
KGM31VR71C334JL Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,048" (1,22mm)