CC1206GPNPO9BN471 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 3.010
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
470 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1206GPNPO9BN471
DigiKeys varenummer
13-CC1206GPNPO9BN471TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1206GPNPO9BN471
Beskrivelse
CAP CER 470PF 50V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1206GPNPO9BN471 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)