CC1206GRNPO9BN471 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CC1206GRNPO9BN471 |
Beskrivelse | CAP CER 470PF 50V C0G/NPO 1206 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 470 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CC1206GRNPO9BN471 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance ±2% | Tykkelse (maks.) 0,028" (0,70mm) |