CC0805MKX7RYBB103 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 877
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 2.594
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Direkte
KEMET
TDK
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
KEMET
10000 pF ±20% 250V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0805MKX7RYBB103
DigiKeys varenummer
311-4345-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0805MKX7RYBB103
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 250V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0805MKX7RYBB103 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)