0805J5000103KXT
DigiKeys varenummer
1608-0805J5000103KXTTR-ND - Tape & Reel (TR)
1608-0805J5000103KXTCT-ND - Afskåret tape (CT)
1608-0805J5000103KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0805J5000103KXT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0805J5000103KXT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)