CC0805KKX7R0BN152 er udgået og forhandles ikke længere af DigiKey.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 9.565
Datablad
Opgradering
Direkte
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
TDK
På lager: 894
TDK
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
1500 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0805KKX7R0BN152
DigiKeys varenummer
08052R152K0BB00-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0805KKX7R0BN152
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 100V X7R 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0805KKX7R0BN152 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,033" (0,85mm)