CC0805FRNPO9BN152
DigiKeys varenummer
311-4167-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4167-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4167-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0805FRNPO9BN152
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 50V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1500 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0805FRNPO9BN152 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)