CC0805CPNPO9BN4R7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 7.284
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 2.041
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
Stackpole Electronics Inc
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
4.7 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0805CPNPO9BN4R7
DigiKeys varenummer
13-CC0805CPNPO9BN4R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0805CPNPO9BN4R7
Beskrivelse
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NPO 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0805CPNPO9BN4R7 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±0,25pF
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)