CC0603BRNPO0BN2R4 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
2.4 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603BRNPO0BN2R4
DigiKeys varenummer
13-CC0603BRNPO0BN2R4TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0603BRNPO0BN2R4
Beskrivelse
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NPO 0603
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603BRNPO0BN2R4 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)