GCM1885C2A2R4BA16D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
2.4 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GCM1885C2A2R4BA16D
DigiKeys varenummer
490-GCM1885C2A2R4BA16DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GCM1885C2A2R4BA16D
Beskrivelse
CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
GCM1885C2A2R4BA16D Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)