CC0603BPNPO0BN4R7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 7.854
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 24.126
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
4.7 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC0603BPNPO0BN4R7
DigiKeys varenummer
13-CC0603BPNPO0BN4R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC0603BPNPO0BN4R7
Beskrivelse
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NPO 0603
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC0603BPNPO0BN4R7 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)