CC0603BRNPO0BN4R7
DigiKeys varenummer
311-3824-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-3824-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-3824-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0603BRNPO0BN4R7
Beskrivelse
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NPO 0603
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC0603BRNPO0BN4R7 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,1pF
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)