AT0805BRD07301KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 296
Datablad
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 531
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 2.452
På lager: 0
Panasonic Industry
På lager: 2
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
På lager: 303
301 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AT0805BRD07301KL
DigiKeys varenummer
AT0805BRD07301KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AT0805BRD07301KL
Beskrivelse
RES SMD 301K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AT0805BRD07301KL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)