AC0805JRNPO0BN471 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 4.195
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 383
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
KEMET
TDK
TDK
På lager: 831
Opgradering
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)