08051A471J4T4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 383
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Direkte
TDK
TDK
På lager: 831
470 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
08051A471J4T4A
DigiKeys varenummer
478-KAM21BCG2A471JMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
08051A471J4T4A
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
08051A471J4T4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)