561KH07J-OTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
560 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
561KH07J-OTR
DigiKeys varenummer
13-561KH07J-OTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
561KH07J-OTR
Beskrivelse
VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
616 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
49J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
90 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
350 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
460 V
Varistor-spænding (min.)
504 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
560 V