561KH07J-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
560 V 1.75 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 7mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
561KH07J-OTB
DigiKeys varenummer
13-561KH07J-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
561KH07J-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 560V 1.75KA DISC 7MM
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
616 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1.75 kA
Serie
Energi
49J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
90 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
350 V
Driftstemperatur
-40°C – 140°C (TA)
Maksimum DC-spænding
460 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
504 V
Pakke/hus
Skive 7mm
Varistor-spænding (Typ)
560 V