560KD10-OTB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 1.990
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Bourns Inc.
Datablad
Bourns Inc.
Datablad
56 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
560KD10-OTB
DigiKeys varenummer
13-560KD10-OTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
560KD10-OTB
Beskrivelse
VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
62 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
500 A
Serie
Energi
7J
Emballage
Tape & Box (TB)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
35 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
45 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
50 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
56 V