MOV-10D560KTR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
56 V 500 A Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MOV-10D560KTR
DigiKeys varenummer
118-MOV-10D560KTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-MOV-10D560KTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
MOV-10D560KTR
Beskrivelse
VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
MOV-10D560KTR Modeller
Kategori
Strøm - Overstrøm
500 A
Energi
7J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Kapacitans @ frekvens
1800 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
35 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
45 V
Varistor-spænding (min.)
50 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
56 V
Grundlæggende varenummer
Varistor-spænding (maks.)
62 V