5.0SMDJ33CA/TR7
DigiKeys varenummer
13-5.0SMDJ33CA/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-5.0SMDJ33CA/TR7CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-5.0SMDJ33CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ33CA/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
53,3V Klemme 93,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
93,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
36,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
53,3V