5.0SMDJ120A/TR13
DigiKeys varenummer
13-5.0SMDJ120A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-5.0SMDJ120A/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-5.0SMDJ120A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ120A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
193V Klemme 26A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
26A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
120V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
133V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
193V