101KD10J-TB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
På lager: 0
100 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
101KD10J-TB
DigiKeys varenummer
13-101KD10J-TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
101KD10J-TB
Beskrivelse
VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
110 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
18J
Kapacitans @ frekvens
1000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
60 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
85 V
Varistor-spænding (min.)
90 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
100 V