101KD10J-FTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
100 V 3.5 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 10mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
101KD10J-FTR
DigiKeys varenummer
13-101KD10J-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
101KD10J-FTR
Beskrivelse
VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
110 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
3.5 kA
Serie
Energi
18J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Antal kredsløb
1
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
1000 pF @ 1 kHz
Maksimum AC-spænding
60 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimum DC-spænding
85 V
Monteringstype
Hulmontering
Varistor-spænding (min.)
90 V
Pakke/hus
Skive 10mm
Varistor-spænding (Typ)
100 V