1.5KE22A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 7.937
Datablad
30,6V Klemme 49,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE22A/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5KE22A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE22A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
30,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
49,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
18,8V
Spænding - Nedbrud (min.)
20,9V