1.5KE22A/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE22A/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5KE22A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE22A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30,6V Klemme 49,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
49,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
18,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
20,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
30,6V