AQM200PS19
DigiKeys varenummer
1470-AQM200PS19-ND
Producenter
Producentens varenummer
AQM200PS19
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 201W
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19V 201 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AQM200PS19 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
201 W
Producenter
XP Power
Applikationer
Medicinal
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
47" (1,20m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Funktioner
IP22
Spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
6,56" L x 2,13" B x 1,30" H (166,6mm x 54,1mm x 33,0mm)
Spænding - Output
19V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, CSA, TUV, UKCA, UL
Strøm - Output (maks.)
10,6A