800-14-0OD-GR-0006F-1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CompuCablePlusUSA
På lager: 164
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CompuCablePlusUSA
På lager: 1.036
Datablad
6,00' (1,83m) Strømledning Grå NEMA 5-15P til IEC 320-C13 SJT
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
800-14-0OD-GR-0006F-1
DigiKeys varenummer
1175-800-14-0OD-GR-0006F-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
800-14-0OD-GR-0006F-1
Beskrivelse
CORD 14AWG NEMA5-15P - IEC320 6'
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Afskærmning
Uskærmet
Producenter
CNC Tech
Længde
6,00' (1,83m)
Emballage
Pose
Godkendelsesagenturmærkning
cUL, UL
Varestatus
Aktiv
Godkendte lande
Canada, USA
Type
Hanben (blade) til hunfatninger (åbninger)
Farve
Grå
1. stikforbindelse
NEMA 5-15P
Spændingsklassifikation
125VAC
2. stikforbindelse
IEC 320-C13
Strømklassificering (AMPS)
15A
Antal ledere
3
Driftstemperatur
105°C
Ledningstype
SJT
Funktioner
Hospitalskvalitet
Trådtykkelse
14 AWG