MKS2D031001A00JA00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 5.582
Datablad
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
TDK
TDK
På lager: 33
0.1 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS2D031001A00JA00
DigiKeys varenummer
1928-MKS2D031001A00JA00TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MKS2D031001A00JA00
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - DC
100V