WR04X3603FTL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 65.815
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 30.000
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Cal-Chip Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
360 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WR04X3603FTL
DigiKeys varenummer
1292-WR04X3603FTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
WR04X3603FTL
Beskrivelse
RES 360K OHM 1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
WR04X3603FTL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)