CRCW0402360KFKEDC
DigiKeys varenummer
541-4912-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-4912-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-4912-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0402360KFKEDC
Beskrivelse
RES 360K OHM 1% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
360 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW0402360KFKEDC Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)