OMNI-UNI-40-50-D
DigiKeys varenummer
345-1577-ND
Producenter
Producentens varenummer
OMNI-UNI-40-50-D
Beskrivelse
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade TO-220, TO-247, TO-264 Aluminium Kortniveau, Lodret
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
OMNI-UNI-40-50-D Modeller
Kategori
Form
Rektangulær, Finner
Mfr
Længde
1,969" (50,00mm)
Serie
Bredde
1,575" (40,00mm)
Emballage
Bulk
Finhøjden
2,953" (75,00mm)