960-23-12-D-AB-0
960-23-12-D-AB-0
960-23-12-D-AB-0
DigiKeys varenummer
345-1786-ND
Producenter
Producentens varenummer
960-23-12-D-AB-0
Beskrivelse
HEATSINK 23X12MM DIA PUSH PIN
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminium Topmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
960-23-12-D-AB-0 Modeller
Kategori
Form
Kvadratisk, Stiftfinner
Mfr
Længde
0,906" (23,00mm)
Serie
Bredde
0,906" (23,00mm)
Emballage
Boks
Finhøjden
0,472" (12,00mm)
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand @ tvunget luftgennemstrømning
6,80°C/W @ 200 LFM