910-40-1-23-2-B-0
DigiKeys varenummer
345-1163-ND
Producenter
Producentens varenummer
910-40-1-23-2-B-0
Beskrivelse
HEATSINK 40X40X23MM ELLIPTICAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminium Topmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
910-40-1-23-2-B-0 Modeller
Kategori
Længde
1,575" (40,00mm)
Mfr
Bredde
1,575" (40,00mm)
Serie
Finhøjden
0,892" (22,65mm)
Emballage
Boks
Termisk modstand @ tvunget luftgennemstrømning
2,00°C/W @ 200 LFM
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand @ naturlig
8,30°C/W