902-21-2-23-2-B-0
DigiKeys varenummer
345-1141-ND
Producenter
Producentens varenummer
902-21-2-23-2-B-0
Beskrivelse
HEATSINK 21X21X23MM PIN
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplade BGA Aluminium Topmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
902-21-2-23-2-B-0 Modeller
Kategori
Længde
0,827" (21,00mm)
Mfr
Bredde
0,827" (21,00mm)
Serie
Finhøjden
0,892" (22,65mm)
Emballage
Boks
Termisk modstand @ tvunget luftgennemstrømning
4,30°C/W @ 200 LFM
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand @ naturlig
11,60°C/W