150283RS73103
DigiKeys varenummer
732-150283RS73103TR-ND - Tape & Reel (TR)
732-150283RS73103CT-ND - Afskåret tape (CT)
732-150283RS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
150283RS73103
Beskrivelse
LED RED CLEAR 3528 SMD
Detaljeret beskrivelse
Rød 620nm LED-indikation – Diskret 2,2V 1411 (3528 metrisk)
EDA/CAD-modeller
150283RS73103 Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,2V
Mfr
Strøm - Test
150mA
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Bølgelængde - Peak
629nm
Konfiguration
Uafhængig
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Linsefarve
Farveløs
Leverandørs enhedspakning
Linsegennemsigtighed
Klar
Størrelse/dimension
3,50mm L x 2,80mm B
Linsetype
Oval med flad top
Højde (maks.)
0,85mm