VHV12-1.0K2000P kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bellnix Co., Ltd.
På lager: 17
Datablad
Højspænding - Uisoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 1000V 2mA 10,8V - 16,5V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VHV12-1.0K2000P
DigiKeys varenummer
62-1163-ND
Producenter
Producentens varenummer
VHV12-1.0K2000P
Beskrivelse
2W 10V INPUT HIGH VOLTAGE DC/DC
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Output (maks.)
2mA
Mfr
Effekt (Watt)
2 W
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bakke
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Type
Højspænding - Uisoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
7-SIP-modul
Spænding - Input (min.)
10,8V
Størrelse/dimension
4,33" L x 0,47" B x 0,78" H (110,0mm x 12,0mm x 19,8mm)
Spænding - Input (maks.)
16,5V