MHV12-1.0K2000P
DigiKeys varenummer
2277-MHV12-1.0K2000P-ND
Producenter
Producentens varenummer
MHV12-1.0K2000P
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 1000V 2W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Højspænding - Uisoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 1000V 2mA 10,8V - 16,5V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MHV12-1.0K2000P Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
2 W
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 60°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Højspænding - Uisoleret modul
Pakke/hus
7-SIP-modul
Antal output
1
Størrelse/dimension
4,33" L x 0,47" B x 0,78" H (110,0mm x 12,0mm x 19,8mm)
Spænding - Input (min.)
10,8V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Input (maks.)
16,5V
Godkendelsesagentur
cURus
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
2mA