VJ0805Y562JXCAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
KEMET
5600 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805Y562JXCAP
DigiKeys varenummer
VJ0805Y562JXCAP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805Y562JXCAP
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 200V X7R 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805Y562JXCAP Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)