C0805C562J2RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
5600 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0805C562J2RACTU
DigiKeys varenummer
399-C0805C562J2RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0805C562J2RACTU
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 200V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0805C562J2RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)